Współpraca

 

Witam Cię serdecznie. Jeśli trafiłeś tutaj, to oznacza, iż zainteresowałeś się naszą stroną, że zaintrygowała ona Cię, zaciekawiła i w związku z tym chcesz nawiązać z nami współpracę. Oczywiście jest to możliwe.

Nasza strona Know-howhistoria jest projektem rozciągniętym w czasie, który docelowo ma stać się wielkim portalem dla nauczycieli i uczniów, dla młodszych czytelników i tych bardziej zaawansowanych wiekiem, dla ludzi bardzo interesujących się Historią, rozumianą w szeroki sposób, i tych, dla których Historia jest nudna, aczkolwiek chcieliby zmienić do niej swoje podejście.

Jeśli masz ochotę współpracować z nami i naszą stroną to prześlij swoją propozycję na poniższego meila: pawlowskiap@wp.pl

Możliwości współpracy jest wiele:

  • pojedynczy artykuł lub cykl artykułów tematycznych

  • patronat medialny/partnerstwo

  • artykuł na łamy Twojego magazynu lub portalu

  • wywiad

  • recenzja książek lub produktów

  • relacja lub fotorelacja z wydarzenia, które organizujesz Ty lub Twoja firma

  • opracowanie materiałów historycznych

  • inne niestandardowe formy współpracy

Opublikuj swoje prace

Tworzysz różne materiały? Piszesz teksty na tematy historyczne, które lądują następnie w Twojej szufladzie? Chcesz opublikować swoje materiały na naszej stronie? 

Wszystkie propozycje można wysyłać na poniższego meila: pawlowskiap@wp.pl 

Udostępnij swoje prace innym 

 

Jakie materiały historyczne chętnie przygotujemy?
Bardzo lubimy tworzenie, układanie różnych materiałów historycznych do wykorzystania na lekcje, warsztaty z dziećmi. Jeżeli jesteś zainteresowany, jako osoba prywatna lub wydawnictwo, chętnie podejmiemy się zadania stworzenia odpowiednich materiałów historycznych pod potrzebne wydarzenie, lekcję czy warsztaty. W grę wchodzą różne materiały typu krzyżówki, wykreślanki, czasówki, testy, sprawdziany, rebusy, karty pracy, słowem wszystko, co jest związane z ciekawą nauką Historii.
Jakie książki chętnie zrecenzujemy?
Podejmiemy się recenzji książek historycznych oraz tzw. literatury pięknej z historią w tle (np. powstałą w oparciu o jakąś historię, postać historyczną).
Jaką formę egzemplarzy recenzenckich preferujemy?
Czytamy tylko książki w formie tzw. papierowej. Nie jesteśmy zamknięci na technologię i np. e-booki, ale po prostu forma papierowa lepiej nam odpowiada. Lubimy zapach książki, szelest kartek, chłód twardej okładki, dlatego wybieramy papier.
Czas oczekiwania na recenzję?
Trudno powiedzieć. Im ciekawsza książka, tym wiadomo szybciej. Gdy podejmiemy się współpracy i zrecenzowania przysłanego egzemplarza, to będzie to trwało nie dłużej niż 2 tygodnie.