O nas

Know-howhistoria to serwis stworzony dla nauczycieli i uczniów. Powstał z myślą o tych wszystkich, którzy chcą się samodzielnie nauczyć Historii lub nauczyć tej dziedziny wiedzy swoich młodych podopiecznych.

Nauczyciele mogą nasz serwis wykorzystać do znalezienia pomocy naukowych potrzebnych w prowadzeniu lekcji, urozmaiceniu zajęć szkolnych, aktywizowania uczniów, przygotowania się do wykładów. Na naszej stronie nauczyciele, pedagodzy znajdą wszelakie karty pracy tj. krzyżówki, wykreślanki, czasówki, rebusy, a także testy, sprawdziany, schematy i wiele, wiele innych pomocy dydaktycznych, które z powodzeniem sprawdzą się wielokrotnie w szkole.

Również dla uczniów Know-howhistoria okaże się doskonałym serwisem dostarczającym ogromnej wiedzy w przystępnej formie. Uczniowie znajdą na naszej stronie niezwykle cenny materiał dydaktyczny, który pomoże im w bieżącej nauce, utrwali ich wiedzę, ale także sprawdzi ją przed sprawdzianem, testem, czy egzaminem. Z nami każde sprawdzenie wiedzy okaże się wyjątkowo łatwym.

Know-howhistoria nie zapomina także o opiekunach, rodzicach czy dziadkach dostarczając ogromnej ilości pomocy dydaktycznych dla ich dzieci czy wnuków. Każdy opiekun znajdzie na naszej stronie lekarstwo na nudę swojego podopiecznego, wiedzę ma jedno kliknięcie myszką.

 

Dlaczego ten serwis jest idealnym dla Ciebie miejscem edukacyjnym?

  • Jeśli jesteś nauczycielem to tylko u nas znajdziesz wiele cennych pomocy dydaktycznych do pracy w szkole i to wszystko zupełnie za darmo. Polub nas na Facebooku i regularnie śledź na bieżąco, co udostępnia nasz serwis dla aktywnych zawodowo pedagogów
  • Jeśli jesteś uczniem, tylko z nami zupełnie za darmo możesz przygotować się do każdego sprawdzianu, odrobić prace domowe, powtórzyć materiał przed testem aktywnie rozwiązując prawdopodobne zadania
  • Jeśli jesteś rodzicem lub dziadkiem, czy babcią i martwisz się o wyniki swojego dziecka, wnuka, to doskonale trafiłeś! Serwis Know-howhistoria zwalczy luki w wiedzy Twojego podopiecznego lub zapewni mu nie lada rozrywkę sprawiając, iż do przeszłości odejdzie nuda na lekcjach lub w domu. Marzysz, aby Twoje dziecko czy wnuk osiągało sukcesy historyczne? Chcesz wychować je na patriotę? Z nami pozna historię zarówno Polski, jak i świata. Zainteresuje się tą dziedziną wiedzy i przygotuje do konkursów i olimpiad historycznych.

 

Zapewniamy pomoc, ale przede wszystkim gwarantujemy najwyższą jakość udostępnianych materiałów. Pracując czynnie, jako nauczyciele Historii i łącząc to nauczycielstwo z innymi przedmiotami szkolnymi, stale doskonalimy swój warsztat, powiększamy zakres wiedzy i umiejętności w odpowiednim przygotowywaniu do wspomnianej nauki wiedzy.

Serwisem Know-howhistoria zarządzają Agnieszka i Adam Pawłowscy.

20160528_135249